Katowickie Centrum Psychologii i Coachingu powstało w 2013 roku, by pomagać wprowadzić zmiany w życiu, rozwijać twórczy biznes, zwiększyć motywację i kreatywność.

 Zespół Katowickiego Centrum Psychologii i Coachingu tworzą profesjonaliści ze starannym wykształceniem w zakresie wykonywanych przez siebie usług. Nasze metody pracy są oparte na wynikach badań naukowych. Dlatego też podchodzimy z niezwykłą starannością do dbałości o nieustanną własną edukację w zakresie psychologii, kreatywności i efektywności osobistej. W dbałości o jakość prowadzonego przez nas coachingu, nasza praca podlega regularnej superwizji u akredytowanych superwizorów Izby Coachingu. 

Nasi klienci zdobywają nowe umiejętności i zdolność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

 w oparciu o własne doświadczenia i z poszanowaniem dotychczasowej wiedzy oraz systemu wartości.

Pracujemy zgodnie z Kodeksem Etycznym Coacha.


dr n. hum. Magda Fres - certyfikowana i akredytowana przy Izbie Coachingu life coach, creativity coach, superwizor, psycholog ze specjalizacją interpersonalną i menedżerską, trenerka rozwoju osobistego i umiejętności miękkich, pisarka, nauczycielka akademicka.

W latach 2014-2017 dyrektor Oddziału Śląskiego Izby Coachingu.

Dyrektor i właścicielka Katowickiego Centrum Psychologii i Coachingu, gdzie prowadzi konsultacje psychologiczne, sesje coachingu indywidualnego i grupowego oraz warsztaty rozwojowe. Specjalizuje się w life coachingu oraz coachingu twórczości i kreatywności. Rozwija biznesy twórcze.

A proficient and fluent English speaker - for English go to www.magdafres.com.


Anna Gacka - psycholog i coach szkolona zgodnie ze standardami International Coach Federation. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, Zarządzania Zasobami Ludzkimi na AGH, Coachingu w Biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Od 20 lat związana z obszarem Human Resources Management. Specjalizuje się w  identyfikowaniu i rozwijania potencjału kompetencyjnego.  

Pierwsza w Polsce Home&Life Coach. Autorka projektu coachyourhome.com. W swojej pracy odwołuje się do metafory domu jako lustra, w którym uzewnętrzniają się nasze nieuświadomione potrzeby, marzenia i wewnętrzne konflikty. Wierzy, że zmiany w życiu najłatwiej zacząć od zmian w fizycznym otoczeniu.

W Katowickim Centrum Psychologii i Coachingu prowadzi sesje life coachingu z wykorzystaniem kart Points of You, dzięki którym spojrzysz na swoje życie z całkiem innej perspektywy.

Anna Słaboń - psycholog, trenerka umiejętności społecznych, dyplomowana coach. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, Akademię Coachingu C- People, Certyfikowany Kurs Trenerski Treningu Zastępowania Agresji ART ®, Szkołę Trenerów – Roczny Kurs Podstawowych umiejętności Pracy Metodą Treningu grupowego „BAZA”, liczne kursy z zakresu psychologii twórczości oraz szkolenia komunikacji oparte o metodę Porozumienia bez Przemocy (NVC).

Autorka warsztatów wspierających twórcze myślenie, rozwój społeczny i emocjonalny – w obszarze umiejętności porozumiewania się i rozwiązywania konfliktów, poznawania i lepszego rozumienia własnych emocji oraz budowania adekwatnej samooceny.
 

W Katowickim Centrum Psychologii i Coachingu prowadzi sesje coachingu rodzicielskiego.

Rafał Rogowicz - dyplomowany coach APC, trener mentalny, pedagog,  
nauczyciel akademicki, właściciel firmy Rogor coaching and more,  
koordynator Klubu Coacha w Katowicach, menadżer kultury, dziennikarz,  
pasjonat wszelkich form teatralnych. Ukończył Akademię Profesjonalnego  
Coachingu (Akredytacja WSB w Dąbrowie Górniczej – jedynej w Polsce Uczelni  
Wyższej, która jest Członkiem Założycielem Izby Coachingu. Studia  
podyplomowe realizowane we współpracy z Centrum Szkoleń i Psychologii  
Biznesu w Warszawie oraz z najstarszą i największą z europejskich szkół  
coachingu, Noble Manhattan Coaching).
Posiada wieloletnie doświadczenie menadżerskie w zarządzaniu zasobami  
ludzkimi, budowaniu wizerunku firmy i produktu. Kierował dwiema placówkami  
edukacyjnymi. Współpracował z TVP.

W Katowickim Centrum Psychologii i Coachingu prowadzi sesje indywidualne i  
warsztaty coachingowe.


Sylwia Dąbrowska - mgr pedagog, certyfikowana coach.

Na co dzień pracuje z trenerami i zawodnikami AZS Częstochowa (siatkówka), RKS Raków Częstochowa Juniorzy (piłka nożna).
Założyła oddział i koordynuje Klub Coacha w Częstochowie – na licencji Active Change pod patronatem Izby Coachingu.
Umiejętności pracy coachingowej zdobywała w Szkole Profesjonalnego Coachingu w Krakowie.

Jest mgr Uniwersytetu Jagiellońskiego w dziedzinie Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej.
Ukończyła 1000h kursów, warsztatów, szkoleń umiejętności miękkich, w tym 80h treningów interpersonalnych.
Specjalizuje się w treningu mentalnym; inteligencji emocjonalnej; budowaniu kariery, szczególnie w sporcie; motywacji;i uważności (mindfulness), relaksacji.

 W Katowickim Centrum Psychologii i Coachingu prowadzi sesje indywidualne oraz warsztaty dla par "Noc Kupały".

Barbara Lech – dyplomowana Life&Biznes Coach z ponad 600 godzinną praktyką, członkini Izby Coachingu. Od 2017 roku pełni rolę wicedyrektora oddziału Śląskiego Izby Coachingu. Specjalistka w zakresie coachingu wizerunku. Absolwentka pięciu kierunków studiów, w tym malarstwa oraz coachingu i mentoringu. Przeszkoliła kilka tysięcy osób, współpracowała z wieloma firmami w zakresie kreowania wizerunku i rozwoju osobistego. Od 2015 skoncentrowała się na coachingu i szkoleniach biznesowych dla firm. Regularnie uczestniczy w dużych wydarzeniach, na które jest zapraszana jako ekspert, specjalista i gość specjalny.
Pracuje jako Coach, ponieważ uwielbia obserwować i wspierać klientki w drodze do celu. Hasło przewodnie jej działań „Doceń swoje piękno, doceń siebie” oddaje dokładnie to, co chce kobietom przekazać. Mama Bartka i Ewy.

W Katowickim Centrum Psychologii i Coachingu współprowadzi warsztaty: "Mama w pracy: zadbana i pewna siebie".

Agata Larecka - absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, mgr filologii polskiej, specjalistka od słowa pisanego w przestrzeni www.

Pracowała w zoo, w bibliotece, zarządzała pensjonatem w górach. Ma doświadczenie w pracy w show-biznesie. Twierdzi, że świetnie odnalazła się we wszystkich tych miejscach.

Pasjonatka rozwoju osobistego, wielbicielka dalekich i komfortowych podróży. Marzy o własnej stadninie koni.

W Katowickim Centrum Psychologii i Coachingu pełni stanowisko asystentki dyrektora oraz zajmuje się promowaniem działalności ośrodka w internecie.


Media o nas


Profesjonalny coaching w Katowicach