Książki


„Coaching twórczości” jest drogą i środkiem, "otwieraczem oczu”, inspiracją i rozwiązaniem dla wszystkich twórczych osób oraz tych, którzy mają odwagę nazywać siebie artystami. To pierwsza polska pozycja, która pomaga w wypracowaniu umiejętności potrzebnych w radzeniu sobie na drodze rozwoju artystycznego: pokonywania lęku przed krytyką i blokad twórczych, zarządzania odwagą, czasem, energią i motywacją. Ta książka to efekt wielu lat zdobywania wiedzy, a także pracy i praktyki z osobami twórczymi. Pełna zabawnych fabularnych ilustracji, napisana z dużą dawką poczucia humoru - spełnia wszystkie oczekiwania.

Wydawnictwo: Rideró, Rok wydania: 2018.

Ilość stron: 234

Magda Fres_Coaching-tworczosci_fragment.pdf
E-book dostępny na: https://ridero.eu/books/coaching_tworczosci/

Recenzja: http://www.w-ogrodzie-wyobrazni.pl/p/przeczytane_3.html

Możliwe jest otrzymanie autografu Autorki i dedykacji gratis - proszę o kontakt w tej sprawie po zakupie pod kontakt@magdafres.pl.


"Tę książeczkę napisałam z myślą o dzieciach w wieku od 2 do 5 lat. Jej treść oparłam na moich osobistych oraz wieloletnich zawodowych doświadczeniach z rodzicami kilkulatków. W czasie prowadzonych przeze mnie warsztatów psychologicznych najczęstszym problemem było „jak okiełznać dwulatka” oraz „jak opanować małego złośnika” (najczęściej rzucającego się na podłogę w supermarkecie). W mojej pracy uczyłam rodziców samodzielnego układania bajek psychoedukacyjnych, takich jak te o Michasiu. Opowieści o złości, smutku, radości, tęsknocie i lęku pokazują dzieciom, na czym polega to, co odczuwają i proponują sposoby postępowania.

Opowieści o Misiątku można czytać dzieciom profilaktycznie albo w przypadku wystąpienia konkretnego problemu, kiedy dziecko nie radzi sobie ze złością, lękiem, tęsknotą.

Dzieci uwielbiają takie opowieści. Nastawcie się Państwo na wielokrotne ich czytanie."

Wydawnictwo: Rideró,  Rok wydania: 2018.

Ilość stron: 34

  • książka papierowa w systemie "druk na żądanie" oraz e-book do kupienia ze strony wydawnictwa [ tutaj K L I K ]

Strona książki, bezpłatny fragment i opinie: https://ridero.eu/pl/books/misiatko/

Recenzja SilesiaDzieci.pl: http://silesiadzieci.pl/artykul/6703/misiatko-przytloczone-emocjami