Katowickie Centrum Psychologii i Coachingu powstało w 2013 roku, by pomagać wprowadzić zmiany w życiu, rozwijać twórczy biznes, zwiększyć motywację i kreatywność.

Coaching twórczości

„Musisz nauczyć się tworzyć w codziennej krzątaninie. Musisz nauczyć się tworzyć, kiedy wokół szaleją wojny, a w tobie hormony. Musisz nauczyć się tworzyć, jeśli nienawidzisz polityki twojego kraju albo nawet swojego własnego stylu malarstwa. Musisz nauczyć się tworzyć, nawet jeśli utknąłeś w paskudnym małżeństwie albo gdy mieszkasz sam – i samotny. Musisz nauczyć się tworzyć, nawet jeśli spędzasz osiem godzin dziennie w głupiej pracy. Jeśli bowiem czekasz na lepszy czas na tworzenie, bez codziennych zmartwień, zapomnij o tym. Będziesz wciąż czekał, jutro i pojutrze, zastanawiając się, dlaczego nie dałeś rady zacząć i jak wspaniale zawiodłeś sam siebie”.

Eric Maisel, creativity coach


Do coachingu twórczego (creativity coaching) zapraszam:

- osoby, które czują się niespełnione w realizacji celu związanego z twórczością własną,

- osoby, które mają nieokiełznaną potrzebę tworzenia: pisania, malowania, śpiewania, tańczenia, grania na instrumentach, komponowania, tworzenia rękodzieła lub też tworzenia zyskownego przedsięwzięcia biznesowego,

- osoby, które rozpoczęły jakiś projekt twórczy i czują się niepewne, przyblokowane, przytłoczone,

- twórców, którzy osiągnęli wysoki poziom w realizacji swoich przedsięwzięć, lecz nie wiedzą, jak dalej planować swój sukces.

Pracuję z pisarzami, poetami, malarzami, muzykami, rzeźbiarzami i artystami innych obszarów, a także kreatywnymi przedsiębiorcami.


Jak wygląda taka współpraca? Format jest superprosty:

Najpierw spotykamy się na 20-minutowej, bezpłatnej konsultacji (osobiście lub przez Skype, telefon, FaceTime) albo wysyłam Ci przez e-mail trzy pytania, na które mi odpowiadasz, żebym wiedziała, z jakiego punktu zaczynamy.

Proszę o Twoje miesięczne zaangażowanie.

Zaczynamy od wymiany e-maili, a potem rozmawiamy przez telefon - sesja telefoniczna trwa 60 minut, raz w tygodniu.

Kontynuujemy coaching przez e-mail i cotygodniowe sesje telefoniczne. Ten rodzaj pracy pomaga zidentyfikować bieżące wyzwania i czynić realne postępy.

Cena coachingu to 700 zł miesięcznie. W tej cenie otrzymujesz:

  • bezpłatną 20-minutową konsultację wstępną lub wymianę e-maili,
  • 4 sesje coachingowe (raz w tygodniu),
  • cotygodniową wymianę e-maili, by móc dostrzegać postępy w pracy twórczej.

Magda Fres, coach twórczości

Więcej o moim stylu pracy z artystami przeczytasz w wywiadzie ze mną dla magazynu "Sens":Profesjonalny coaching w Katowicach